شرکت خدماتی و فنی سبزکوشان سامه

شرکت خدماتی و فنی سبزکوشان سامه

 

شرکت خدماتی و فنی سبزکوشان سامه

شرکت خدماتی سبزکوشان سامه با ۱۶ سال سابقه در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت در بخش تامین نیرو، خدمات پیمانکاری شهرداری و ادارات، منازل، مجتمع‌ها، دفاتر اداری، مطب‌ها و آموزشگاه‌ها دارای رزومه‌ای موفق در خصوص انجام  خدمات با کیفیت‌عالی و بهترین قیمت در اسرع وقت می‌باشد.

خدمات این شرکت شامل نگهبانی و باغبانی، نظافت، خشکشویی مبلمان و موکت در محل، خدمات مراقبتی نگهداری و پرستاری از سالمندان و کودکان، خدمات ساختمانی بنایی و سرامیک کاری، خدمات تاسیساتی نگهداری موتورخانه، خدمات باغبانی و اجرا و طراحی فضای سبز، تزئینات ساختمانی رنگ و…، تعمیر لوازم خانگی مانند سرویس لوازم، خدمات برقی مانند نصب دوربین مدار بسته و خدمات تشریفاتی و پذیرایی مجالس شما و ارگان‌های دولتی با کادری مجرب می‌باشد.

به جهت تسحیل در امر سفارش شما می‌توانید با کارشناسان ما از راه‌های حضوری، تماس تلفنی یا از طریق تکمیل فرم تماس با‌ ما در ارتباط باشید.

 

شرکت خدماتی در کرج ، شرکت خدمات ساختمانی در کرج ، شرکت خدماتی در گوهردشت ، شرکت خدماتی در شاهین ویلا ، شرکت خدماتی در حصارک ، شرکت خدمات نظافت در کرج ، شرکت خدمات برقی در کرج ، شرکت خدمات خشک‌ شویی مبل و موکت در کرج ، شرکت خدمات تاسیساتی در کرج ، شرکت خدمات فنی در کرج

0

آدرس :

ایران - کرج - سه راه گوهردشت - ابتدای یادگارامام - نبش خیابان شهید جوادی - ساختمان علی - طبقه چهارم - واحد ۱۰

شبکه های اجتماعی

شماره های تماس

  • 02634211178
  • 0935665085
To Top